Staf Unit Audit Dalam

 
Jawatan Nama Emel No Telefon
Mustainah  Ketua Audit Dalam  Mustainah binti Alwi  mustainah@uum.edu.my  04-928 3028 
shukri  Juruaudit Kanan (W48)  En Shukri Md Saad   mshukri@uum.edu.my   04-928 3029 
ahmad rahimi  Juruaudit Kanan (W44)  En Ahmad Rahimi Husin   rahimi@uum.edu.my   04-928 3030 
asmaliza  Juruaudit (W41)  Pn Asmaliza Che Dan  asmaliza@uum.edu.my  04-928 3031
mazlan  Penolong Juruaudit (W27)  En Mazlan Ashaari  a.mazlan@uum.edu.my  04-928 3032
diana  Penolong Juruaudit (W27)  Pn Noor Diana Ismail  ndiana@uum.edu.my  04-928 3034
sobri  Penolong Juruaudit (W27)
 En Ahmad Sobri Hashim  sobri@uum.edu.my  04-928 3033
saadiah  Pembantu Juruaudit Kanan (W22)   Pn Saadiah Abdul Hamid  saadiah@uum.edu.my  04-928 3035
saiful  Pembantu Juruaudit (W17)
 En Mohd Saiful Nizam Ismail  md.saiful@uum.edu.my  04-928 3036
Nur-Farah-Wahidah  Setiausaha Pejabat (N27)  Nur Farah Wahidah binti Mahmood  farahwahidah@uum.edu.my  04-928 4443

NO FAKS : 04-928 3038

uum mygov msc mampu myideas myline tourism krste sirim

sirim