Staf Pentadbiran & Kewangan

  Jawatan Nama Emel No Telefon
Ahmad-Rasidi-B-Abdullah
 Pengarah  En. Ahmad Rasidi B Abdullah  rasidi@uum.edu.my  04-928 3006
Muzamil
 Penolong Pengarah  En.Muzamil bin Mahmud  muzamil@uum.edu.my  04-928 3008
teckkui
 Pegawai Teknologi Maklumat  En. Tie Teck Kui  tiekui@uum.edu.my  04-928 3009
hashimah 
 Pembantu Setiausaha Pejabat  Cik Norhashimah Md Akhir  nor242@uum.edu.my  04-928 3007
 adilah
 Pembantu Tadbir (P/O)  Puan Adilah Ishak  adilah@uum.edu.my  04-928 3015
 jamilah
 Pembantu Tadbir (P/O)  Puan Jamilah Jusoh  jamilah226@uum.edu.my  04-928 3084
 rosadilayati
 Pembantu Tadbir (P/O)   Puan Roseaidilyati Mustapa  aidilyati@uum.edu.my  04-928 3084
 Zairi
 Pembantu Tadbir (P/O)  Mohamad Zairi Bin Zainol  zairi@uum.edu.my  04-928 3082
 yusriza
 Pembantu Tadbir (P/O)  Puan Yusriza Intan Azura Binti Yahaya  yusriza@uum.edu.my
 04-928 3082
Mohd-Aminudin-Bin-Abdullah
 Pembantu Tadbir (P/O)  En. Mohd Aminudin Bin Abdullah  aminudin@uum.edu.my  04-928 3015
 rafai
 Pembantu Am Pejabat  Haji Mohd Rafaie Haji Md Tahir  rafaie@uum.edu.my  04-928 3015

NO FAKS : 04-928 3016

uum mygov msc mampu myideas myline tourism krste sirim

sirim